Bayandan.net nedir?

Bayandan.net sitemiz bayanların satışını yapmak istediği ürünleri satışa sunabilecekler bir sitedir. Sitemiz ''bayandan ise mutlaka iyidir'' diyerek girişimci bayanların yüksek kalite ürünlerini sergilemesi mantığıyla kurulmuştur. Bu anlamda bayandan.net bayan girişimcilere destek olmak amacıyla, bayan üretkenliğini tek bir site altında toplayarak değerlendiriyor. Bayanların toplumsal hayattaki yerini ve statüsünü güçlendirmeyi hedefleyen bayandan.net binlerce farklı ürünü bir araya getiriyor.

Bayandan.net otomobilden, konuta, giyimden takı ve mücevhere, dekorasyon ürünlerinden yiyeceklere kadar pek çok ürünü alıcıların beğenisine sunuyor.

Sitemiz, hem bayanların girişimlerini sergiledikleri bir ortam olacak, hemde girişimci bayanları destekleyen kişilerin sitemizdeki ürünleri alarak onları desteklemesini sağlayacaktır. Ticarette bayanlara daha fazla yer sağlaması ve bayanların emeklerini değerlendirmesi amacı doğrultusunda, satışa sunulan ürünlere talep gösterilerek kendi ayakları üzerinde durmak isteyen bayanlara gerçek anlamda destek sağlanacaktır. Bayanların girişimcilik ruhunu teşvik eden ve bu yola giren bayanları sonuna kadar destekleyen bayandan.net, bayanların gerek ekonomik gerekse toplumsal anlamda güçlenmesini hedeflemektedir.

Aktif girişimci bayanlar bayandan.net ile aynı zamanda sosyal bir ağ oluşturacak ve birbirlerinin ürünlerini de satarak ek kazanç sağlayabileceklerdir.

Yukarıdaki amaç doğrultusunda bu siteyi kullanan alıcılar sunulan ürünler sayesinde bir yandan kendi ihtiyacını karşılarken diğer yandan da bayanlara destek olmanın mutluluğunu yaşayacaktır.

Sitemizde sıfır veya ikinci el takı, el emeği, eşya, daire, otomobil, konut, yiyecek, içecek, dikiş nakış, dantel, mobilya, kozmetik ürünleri gibi birçok ürün satışa sunulabilmektedir.

 

Bayandan.net nasıl çalışır?

Girişimci bayanlar ürünlerini bayandan.net aracılığıyla satışa sunar ve alıcı ile irtibata geçerek ürünlerini satarlar. Bayandan.net sadece bir satış reyonu görevi görür. Alım satım ve teslimat aşamalarında bayandan.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu işlemlere alıcı ile satıcı arasında karşılıklı olarak karar verilir.

 

Bayandan.net' e nasıl üye olabilirim?
Bayandan.net' e burayı tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir.
Ana sayfada üstte yer alan “Üye Ol” sekmesinden açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. 

 

Favorilerim nedir?
Bayandan.net sitemizi gezerken beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek hafızanızdan tutmadan takip edebilirsiniz. Ürün sayfalarında “Favorilerime Ekle” butonuna tıklayarak ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz.

 

Ürünle ilgili herhangi bir arıza veya iade durumunda ne yapmalıyım?
Satın aldığınız ürünün arızalanması yada hasarlı olması veya iade etmeniz gerektiği durumlarda fatura ve garanti belgesi ile satıcıya veya ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Bayandan.net hiçbir şekilde satış aşamasında yer almadığı ve ürün satmadığı için satış sonrasındaki durumlarda da sorumlu değildir.

 

Ürünle ilgili herhangi bir teslimat sorunu olduğunda ne yapmalıyım?
Satın aldığınız ürünün teslimatı ile ilgili bir sorun olduğunda satıcıya başvuruda bulunabilirsiniz. Bayandan.net hiçbir şekilde satış aşamasında yer almadığı ve ürün satmadığı için satış sonrası ve teslimat konularında da sorumlu değildir.