Bayandan.net sitemiz bayanların satışını yapmak istediği ürünleri satışa sunabilecekler bir sitedir. Sitemiz ''bayandan ise temizdir'' ve mutlaka iyidir, diyerek girişimci bayanların yüksek kalite ürünlerini sergilemesi mantığıyla kurulmuştur. Bu anlamda bayandan.net bayan girişimcilere destek olmak amacıyla, bayan üretkenliğini tek bir site altında toplayarak değerlendiriyor. Bayanların toplumsal hayattaki yerini ve statüsünü güçlendirmeyi hedefleyen bayandan.net binlerce farklı ürünü bir araya getiriyor.

Bayandan.net otomobilden, konuta, giyimden takı ve mücevhere, dekorasyon ürünlerinden yiyeceklere kadar pek çok ürünü alıcıların beğenisine sunuyor. 

Sitemiz, hem bayanların girişimlerini sergiledikleri bir ortam olacak, hemde girişimci bayanları destekleyen kişilerin sitemizdeki ürünleri alarak onları desteklemesini sağlayacaktır. Ticarette bayanlara daha fazla yer sağlaması ve bayanların emeklerini değerlendirmesi amacı doğrultusunda, satışa sunulan ürünlere talep gösterilerek kendi ayakları üzerinde durmak isteyen bayanlara gerçek anlamda destek sağlanacaktır. Bayanların girişimcilik ruhunu teşvik eden ve bu yola giren bayanları sonuna kadar destekleyen bayandan.net, bayanların gerek ekonomik gerekse toplumsal anlamda güçlenmesini hedeflemektedir.

Aktif girişimci bayanlar bayandan.net ile aynı zamanda sosyal bir ağ oluşturacak ve birbirlerinin ürünlerini de satarak ek kazanç sağlayabileceklerdir.

Yukarıdaki amaç doğrultusunda bu siteyi kullanan alıcılar sunulan ürünler sayesinde bir yandan kendi ihtiyacını karşılarken diğer yandan da bayanlara destek olmanın mutluluğunu yaşayacaktır.

Sitemizde sıfır veya ikinci el takı, el emeği, eşya, daire, otomobil, konut, yiyecek, içecek, dikiş nakış, dantel, mobilya, kozmetik ürünleri gibi birçok ürün satışa sunulabilmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’deki bayanlara yönelik en büyük ticaret sitesi olmak.

 

MİSYONUMUZ

''Bayandan ise mutlaka temizdir ve kalitelidir'' felsefesi ile hem müşterilere kaliteli ürün sunmak hemde bayanlara girişim konusunda destek olmak.

 

STRATEJİMİZ

Bayan girişimciler ile destek, güven ve kolaylık tabanlı güçlü iletişim ve koordinasyon kurarak müşterilere sürdürülebilir kaliteli ve uygun ürünler sunmaktır.